Reference

Přesvědčte se, že spolupráce se mnou funguje:

Spolupráce s VykupSlevy.cz

 

S panem Sedlákem spolupracuji již více jak 4 roky. Začínali jsme úplně od nuly a nyní posíláme více jak 100 objednávek za den. Eshopy fungují v několika zemích Evropy.
Hlavním margketingovým kanálem je Facebook, který generuje až stovky objednávek denně. Okrajově řešíme i PPC kampaně a veškerou další propagaci eshopů.

 

Spolupráce s firmou Le Bon

 

S firmou Lebon (výrobce designového nábytku do koupelen a kuchyní) spolupracuji poslední 4 roky.
Pracuji na propagaci jak hlavního webu firmy lebon.cz tak i jejich eshopu. Základ tvoří PPC kampaně.
Zaměřili jsme se hlavně na remarketing a také sociální sítě.

 

E-shop maxarmy.cz spolupráce

 

S panem Mazánkem spolupracuji na více eshopech, jedním z nich je maxarmy.cz. Základ spolupráce tvoří optimalizace adwords a sklik kampaní a správa sociálních sítí. Po převzetí kampaní se podařilo snížit PNO a zvýšit tržby eshopu.

 

Spolupráce se skleněný shop.cz

Firma SkleněnýShop.cz mě oslovila na revize jejich kampaní. Po úspěšném začátku spolupráce se starám o jejich kompletní marketing. Hlavní prodejní kanál jsou PPC kampaně a facebook kampaně.

 

Spolupráce s firmou Venda.cz

S firmou venda.cz spolupracujeme poslední 2 roky – ihned po prvním měsíci spolupráci se podařilo zvýšit tržby o více než 300% a každý měsíc úspěšné kampaně generují stovky až tisíce objednávek. Řešíme adwords, sklik a propagaci na facebooku, která je velmi úspěšná.

 

Spolupráce s firmou Cool-ceny.cz

S panem Javoříkem a jeho firmou spolupracuji již přes 3 roky a naše spolupráce měla za následek raketový růst tržeb hned ve třech státech, kde eshop působí. Dlouhodobou spoluprací se nám daří generovat stovky až tisíce objednávek měsíčně. Řešíme adwords, sklik, facebook kampaně.

Spolupráce ČistéDřevo.cz

 

S firmou ČistéDřevo.cz spolupracuji od jejího počátku. V současnosti už spolupracujeme na 4 jejich eshopech. Firma velmi rychle roste, protože neustále vymýšlí nové výrobky a odvádí kvalitní práci.

 

Spolupráce Apple King.cz

S firmou AppleKing.cz spolupracuji od začátku. Po nastavení základních kampaní tržby eshopu raketově vzrostly. Nyní řešíme optimalizaci stávajících kampaní a další růst. Od počátku spolupráce rostou tržby každý měsíc.

 

Spolupracuji s malými, středními i velkými firmami. Rád pomohu zvýšit tržby a výkon kampaní i Vašemu eshopu.

Pokud máte zájem o nezávaznou konzultaci – kontaktujte mě na email nebo telefon zde.